O Havíkoch.sk
Balthasar
Pier Philemon
O bišonikoch
Džekynkov kútik
Ignis Candens
Homeopatická poradňa
Výstavná príprava
Výchovná poradňa
Vitajte na stránke Havíci.sk
Pár slov na zorientovanie sa...
Stránka Havíci.sk vznikla 30.03. 2010. Venuje sa trom oblastiam:
- starostlivosti o bišonikov a psíkov vo všeobecnosti,
- dvom švárnym bišonikom :-)
- homeopatickej liečbe zvieratiek.

      Stránka je rozdelená na šesť hlavných sekcií. V sekcii [O Havíkoch] sa dočítate niečo o mne, o stránke, nájdete odkazy na ďalšie zaujímavé stránky a máte priestor zanechať svoj názor v Návštevnej knihe.

      V sekcii [Balthasar] sa dozviete slovom i obrazom všetko, čo by ste o ňom potrebovali vedieť a možno aj niečo, čo by ste už vedieť nepotrebovali :-).

      Moje skúsenosti a rady z chovu bišonikov, ako aj oficiálne informácie o tomto plemene, nájdete v sekcii [O bišonikoch].

      Sekcia [Džekynkov kútik] patrí môjmu psíkovi Džekynkovi, ktorý pri mne verne stál skoro dvadsať rokov.

      Sekcia [Homeopatická poradňa] poskytuje základné informácie o homeopatickom prístupe k liečbe, ako aj krátky návod, ako postupovať, ak by ste so mnou chceli konzultovať zdravotné problémy vášho zvieratka.

      Sekcia [Výstavná príprava] poskytuje prehľad toho, čo by mali vedieť vaši psíkovia a najmä vy predtým, než sa rozhodnete ísť si vylámať zúbky na vašej prvej výstave :-)

      Sekcia [Pier Philemon] patrí nášmu najnovšiemu prírastku, perspektívnemu bišonikovi Philíkovi.

      V sekcii [Ignis Candens] sa dočítate o dianí v mojej chovnej stanici.

      A v zatiaľ najnovšej sekcii [Výchovná poradňa] si môžete prečítať moje rady o výchove vašich psíkov v rôznych oblastiach, ako aj príbehy chovateľov, ktorí so mnou výchovu konzultovali.


Menu a navigácia
   Na pohyb medzi jednotlivými sekciami použite menu v ľavej hornej časti. Položky menu sa menia v závislosti od obsahu jednotlivých sekcií. Do hlavného menu sa vrátite samostatnou položkou, ktorá sa zobrazuje hneď pod hlavným menu.
   V špeciálnych sekciách, ako sú napríklad galérie, sa pod touto položkou môže zobraziť ďalšia, slúžiaca k pohodlnému návratu do albumu, prípadne do sekcie albumov. Na návrat môžete použiť aj ikonu "šípka vľavo" vášho prehliadača (alebo jej klávesovú skratku "backspace").

Veci technické...

   Stránka obsahuje okrem html kódu aj niekoľko javaskriptov, ktoré v dnešnej dobe nespôsobujú problém žiadnemu prehliadaču. Jednotlivé časti dizajnu sú zakotvené staticky vo forme css objektov, preto nevznikajú ani problémy s prekrývaním. Stránka je testovaná s aktuálnymi verziami prehliadačov FireFox, Chrome a IE.
   Pokiaľ máte k stránke a jej dizajnu otázky technického typu, vložte prosím do predmetu e-mailu slovo TECH. Taktiež si rada prečítam vaše názory k štruktúre, obsahu a vzhľadu stránky.

   Obsah stránky Havíci.sk je chránený autorskými právami. Pre detailné informácie navštívte sekciu [Copyright]. Pokiaľ by ste ma chceli požiadať o povolenie použiť časť obsahu stránky Havíci.sk, napíšte mi na eva @ havici.sk a vložte prosím do predmetu e-mailu slovo COPYRIGHT.


Prajem vám príjemné a snáď aj poučné chvíle strávené na stránke Havíci.sk.

Vaša Eva


© 2010 - 2011 Ing. Eva Bačová


eva @ havici.sk

      Informácia (nielen) pre používateľov programu Microsoft Internet Explorer.
      Kliknite na text pre podrobnejšie čítanie.