Krátko o homeopatii
Domáca homeopatická lekárnička
Ako mi napísať
Poradňa
Vaše otázky
Homeopatická poradňa
Vaše otázky
Andrej C
29.11. 2011

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať kde sa dá zohnať Homeopatika Senetio 5 CH. Mám sučku yorkshire terrier a už 12mes. sa nehárala. Ma 3r. a nemala ešte šteniatka, je úplne zdravá len sa nehára, viete mi poradiť?

Ďakujem vopred za radu, s pozdravom Ondrej


Dobrý večer,

pokiaľ Vám nevedia liek zaobstarať v nejakej homeopatickej lekárni, tak si ho môžete zakúpiť v Rakúsku. Majú veľký výber liekov. Senetio aureus nie je bežný liek, takže ani tam ho nemusia mať. Ale v lekárni Remedia v Eissenstadte v Rakúsku majú všetky lieky.

Prajem všetko dobré, Eva


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zdenka
20.01. 2015

Dobrý deň,
na internete som našla, že robíte poradňu aj mailom alebo telefonicky. Potrebovala by som sa poradiť ohľadné problémov s močením u nemeckého ovčiaka, ktorého musíme cievkovať. Chcela by som ešte vyskúšať prípravky homeopatie, ako napríklad Staphysagia, len nemá s tým skúsenosti. Prosím o informáciu, ako takáto poradňa funguje, kedy a ako sa platí za radu, pripadne odporučenie. Formulár s otázkami nemám problém vyplniť a obratom poslať.
Ďakujem a Želám Vám pekný víkend.
Zdenka


Dobrý deň,

moja poradňa nie je spoplatnená. Vznikla tak, že popri mojej praxi - venujem sa zdravotným problémom ľudí -, moji klienti majú zvieratká a tak som im poradila, keď najmä psíci a kone mali nejaký problém. A keďže mám psíkov, rozhodla som sa, že na mojich havíkovských stránkach môžem sem-tam, poradiť a tieto príbehy zverejniť. Odpovedám cca do týždňa, som veľmi pracovne vyťažená.

Takže mi môžete napísať, podmienkou je foto psíka a pokiaľ Vám budem vedieť poradiť, tak spätná väzba, tzn. napíšete mi, ako sa psíkovi darí.

Pekný deň, Eva



© 2015 Ing. Eva Bačová